Kontakta oss här:

Tack för ditt meddelande!

Vi hör av oss så fort vi har möjlighet

Telefon:

08 530 363 00

Adress: 

Hallundavägen 26

145 64 Norsborg

Öppettider:

Under den rådande pandemin så är tyvärr kontoret stängt för besökare. Men du kan boka tid med oss för ett telefon eller videomöte genom att kontakta oss här nedan.

KONTAKT

Sebastian Flygar

OMBUDSMAN

 

 Kontakt: 

sebastian.flygar@abf.se

070 258 51 08

Hani Albitar

BITRÄDANDE OMBUDSMAN

 

 Kontakt: 

hani.albitar@abf.se

070-721 01 12

08-530 363 16

Annette Wase

EKONOMI OCH KVALITETSANSVARIG

 

 Kontakt: 

annette.wase@abf.se

070 258 51 08

Fuat Noyan

VERKSAMHETSUTVECKLARE

 

 Kontakt: 

fuat.noyan@abf.se

070 - 255 14 22

08 - 530 363 17

Mohammed Ryback

VERKSAMHETSUTVECKLARE

 Kontakt: 

mohammed.ryback@abf.se

070-680 44 63

08-531 700 08

Petra Attling

VERKSAMHETSUTVECKLARE

 

 Kontakt: 

petra.attling@abf.se

070 288 89 77

08 530 363 02